Vybrať obaly

PLECHOVÝ SUD 60 L KOMBI UZÁVER 2'' RAL 5010 PE VLOŽKA UN

  • Akcie

SUDY SÚ ĽAHKO PREMAČKLÉ POZRI FOTOGRAFIE, NEMÁ TO VPLYV NA ICH POUŽITIE.

 

Kovové sudy s plastovou vložkou s objemom 60 litrov sú používané prevažne v chemickej a petrochemickom priemysle na prepravu a skladovanie najagresívnejších chemikálií. Kovový sud slúži ako pevnostný obal a vnútorná plastová vložka z HDPE potom ako vnútorný obal odolný väčšine agresívnych látok. Oceľové sudy s vnútornou plastovou vložkou sú dodávané s UN certifikáciou a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG. Prednosti dvojplášťových sudov * možnosť stohovania * UN certifikácia sudov * plášť je zváraný, dna sú k plášťu zadrápkovaná a utesnená špeciálnou hmotou * vložka vyrobená z vysokohustotného polyetylénu * s plastovou skrutkovacou zátkou 2" * certifikovaný pre látky obalových skupín I, II certifikácia - 6AH1 X1.6/300/ Sudy sú dodávané vrátane uzáveru a plechovej plomby.

Kód produktu: SI105B

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 37,26 EUR (30,79 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus
Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie