Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

POTRAVINÁRSKY SUD NA VÍNO OFF 100L, UZÁVER + PLASTOVÝ výpustné KOHOUTEK (SUD NA kvasenie ŠŤAVU)

Potravinárske plastové sudy na víno typ OFF o objeme 60, 100, 150, 200, 200 a 500 L sú určené na skladovanie vína, muštov, ovocných štiav ... Prejsť na popis

Kód produktu: FAS004

  69,27 € s DPH / ks 57,25 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 100 l
Šírka 400 mm
Výška 620 mm
Hĺbka 610 mm

Potravinárske plastové sudy na víno typ OFF o objeme 60, 100, 150, 200, 200 a 500 L sú určené na skladovanie vína, muštov, ovocných štiav a mnohých ďalších potravinárskych produktov. Sudy sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Kvalitný materiál nádoby tak zaručuje -Absencia vplyvu chuti skladovaného produktu. Súdky sú tiež vyrábané v menšom objeme 15 a 30 L. Rozmery súdkov sú uvedené v ďalších fotografiách. Sú dodávané vrátane uzáverov aj plastového výpustného kohútika.

 

- vhodné na potraviny
- chuťovo neutrálny
- široký plniaci otvor umožňuje jednoduché čistenie
- držadlá pre jednoduchý transport
- doplnkový malý uzáver pre plnenie menšieho množstva
- široký sortiment príslušenstva a náhradných dielov ako sú: kvasný filter, gumová zátka ku kvasnému filtra, rôzne druhy výpustných kohútikov, tesnenia a ďalšie.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty