Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

POTRAVINÁRSKY SUD NA VÍNO SW 30L, UZÁVER + PLASTOVÝ výpustné KOHOUTEK (SUD NA kvasenie ŠŤAVU)

Potravinárske plastové sudy na víno typ SW s objemom 15 a 30 L sú určené na skladovanie vína, muštov, ovocných štiav a mnohých ďalších potravinárskych ... Prejsť na popis

Kód produktu: FAS002

  30,67 € s DPH / ks 25,35 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 30 l
Šírka 330 mm
Výška 470 mm

Potravinárske plastové sudy na víno typ SW s objemom 15 a 30 L sú určené na skladovanie vína, muštov, ovocných štiav a mnohých ďalších potravinárskych produktov. Sudy sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Kvalitný materiál nádoby tak zaručuje -Absencia vplyvu chuti skladovaného produktu. Súdky sú tiež vyrábané vo väčšom objeme od 60 do 500 L. Rozmery súdkov sú uvedené v ďalších fotografiách. Sú dodávané vrátane uzáverov aj plastového výpustného kohútika.

 

- vhodné na potraviny
- chuťovo neutrálny
- široký plniaci otvor umožňuje jednoduché čistenie
- držadlá pre jednoduchý transport
- doplnkový malý uzáver pre plnenie menšieho množstva
- široký sortiment príslušenstva a náhradných dielov ako sú: kvasný filter, gumová zátka ku kvasnému filtra, rôzne druhy výpustných kohútikov, tesnenia a ďalšie.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás