Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

IBC KONTAJNER SCHÜTZ 1000 L Repasované / vymyť PE PALETA HRUBÝ ZÁVIT DN50 MM 150 MM BIELA NÁDOBA

Repasované vyčistené IBC kontajnery Schütz na plastovej palete s objemom 1000 litrov sú vhodné pre priemyselné použitie alebo ako nádrže na úžitkovú vodu. Veľmi nízka ... Prejsť na popis

Kód produktu: JUB015

  114,04 € s DPH / ks 94,25 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 1 000 l
Šírka 1 000 mm
Výška 1 160 mm
Hĺbka 1 200 mm
Délka 1 200 mm

Repasované vyčistené IBC kontajnery Schütz na plastovej palete s objemom 1000 litrov sú vhodné pre priemyselné použitie alebo ako nádrže na úžitkovú vodu. Veľmi nízka obstarávacia cena IBC kontajnera. Neporušená nádoba IBC kontajnera je vyčistená chemickou cestou a vypláchnutá horúcou vodou. IBC kontajner je možné bez ďalšieho čistenia opakovane použiť v rôznych priemyselných odvetviach. Nemožno však použiť v potravinárstve ani farmáciu.

 

Použitie vyčisteného IBC kontajneru ako nádrže na zálievkovú vodu je možné, avšak iba na zodpovednosť zákazníka. Pre vylúčenie akéhokoľvek rizika však odporúčame zakúpiť REKO kontajner s novou vnútornou nádobou. Zákazník tak získa 100% istotu, že v závlahové vode nie je ani v stopovom množstve obsiahnutá pôvodná náplň kontajnera. Materiál, nové vnútorné nádoby REKO IBC kontajnera je certifikovaný po styk s potravinami.

 

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty