Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLECHOVÝ KANYSTR 20 L NA PHM UN FAREBNÝ

Plechový kanister na PHM s klapkovým uzáverom s objemom 20 litrov. Vhodné použitie na benzín, naftu, oleje. Na bezpečnú manipuláciu odporúčame použiť výpustnú hubicu GEL004. ... Prejsť na popis

Kód produktu: GEL014

  29,96 € s DPH / ks 24,76 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 20 l
Šírka 165 mm
Výška 468 mm
Hĺbka 345 mm
UN 3A1/Y/250

Plechový kanister na PHM s klapkovým uzáverom s objemom 20 litrov. Vhodné použitie na benzín, naftu, oleje. Na bezpečnú manipuláciu odporúčame použiť výpustnú hubicu GEL004. Kanistre na pohonné hmoty majú UN certifikáciu a sú teda vhodné aj na prepravu ďalších nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG. Kanistre nie sú určené na dlhšie skladovanie či prepravu PHM na priamom slnku.

 

Kanistre sú práškovo lakované epoxidovou farbou, ktorá je vysoko odolná proti korózii, trvanlivá a odolná voči mnohým faktorom. Pred procesom lakovania sú kanistre chránené vrstvou nanokeramiky. V uzávere kanistra (aj hubica) je gumové tesnenie. Kanistre sa osvedčili v ťažkých podmienkach (vysoká teplota, vysoké zaťaženie a i.)

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčísleniu ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás