Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLECH SUD 60L RAL5010 / SUR 0,5 / 0,5 / 0,5 MM UZÁVER 2 "+3/4" UN Y 380/395 x 585 MM MIERNÉ POŠKODENIE premáča

Plechové sudy s objemom 60 litrov sú obaly, používané na prepravu a skladovanie stredne veľkých až menších množstiev kvapalných látok v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom, potravinárskom ... Prejsť na popis

Kód produktu: COC003

  17,80 € s DPH / ks 14,71 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 60 l
Šírka 398 mm
Výška 570 mm
UN
UN

Plechové sudy s objemom 60 litrov sú obaly, používané na prepravu a skladovanie stredne veľkých až menších množstiev kvapalných látok v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve. Štandardné prevedenie oceľových sudov - vnútri surové, vonku lakované. Oceľové sudy sú však možné na požiadanie dodať opatrené vnútorným priemyselným alebo potravinárskym lakom s potravinárskym atestom. Všetky plechové sudy na kvapaliny sú dodávané s UN certifikáciou a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG.

 

- UN certifikácia sudov
- možnosť zaplombovania uzáverov
- šírka materiálu 0,5 / 0,5 / 0,5 mm (veko / steny / dno)
- možnosť dodávky plechových sudov z plechu menšej hrúbky - nižšie obstarávacie náklady
- na vyžiadanie sú plechové sudy opatrené vnútorným priemyselným alebo potravinárskym lakom, lak zabraňuje styku plnenej látky s kovom hygienický atest laku
- možnosť potlače suda podľa priania zákazníka

 

Sudy sú dodávané vrátane uzáveru a plechové plomby.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty