Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE BAREL 50 L širokohrdlá NATUR DRŽADLA + SKRUTKOVACIE UZÁVER PRIEMER 200MM 390x604MM

Plastový sud sa skrutkovacím vekom s objemom 50 litrov je vhodný na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v chemickom, potravinárskom priemysle či ... Prejsť na popis

Kód produktu: VDP008

  18,31 € s DPH / ks 15,13 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 50 l
Výška 604 mm
Průměr hrdla vnější 200 mm
Průměr 390 mm
Průměr hrdla vnitřní 195 mm

Plastový sud sa skrutkovacím vekom s objemom 50 litrov je vhodný na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v chemickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve. Plastové sudy sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tento plastový sud teda možné používať napríklad aj na kvas. Veko suda je vybavené tesnením. Plastový sud nemá UN certifikáciu a nie je teda vhodný pre prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás