Vybrať obaly

HDPE PLASTOVÝ SUD 220L na dažďovú vodu ZAHRADNÁ S výpustným kohútikom, odnímací VEKO (SUD NA VODU 200L)

Plastové sudy s výpustným kohútom a odnímacím vekom na dažďovú vodu s objemom 220 litrov sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Materiál, z ktorého sú sudy na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom. Sud je vybavený odnímacím vekom bez tesnenia. Sud na vodu je vybavený 2ks prelisov pre ľahšiu manipuláciu s prázdnym sudom. V spodnej časti suda je pripravený prelis pre montáž výpustného kohútika. Plastové sudy sú dodávané vrátane vrchného veka (šedej, čiernej alebo podľa aktuálnych skladových zásob) a nenamontovaných výpustného kohútika. Pre montáž kohútika je nutné vyvŕtať otvor 26 mm. (Na vyžiadanie Vám tento montážny otvor radi zdarma zhotovíme - nutné uviesť v objednávke). Ako náhradný diel suda možno použiť výpustný kohútik z našej ponuky pod katalógovým číslom PLA307. Sud nie je certifikovám na prepravu alebo skladovanie nebezpečných látok podľa dohody ADR. Odtieň farby suda nemusí vždy celkom zodpovedať vyobrazenia.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Objem
220 l
Výška
965 mm
Šířka
590 mm
Průměr hrdla vnější
477 mm

Kód produktu: PAN103

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 35,70 EUR (29,50 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie