Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

HDPE PLASTOVÝ SUD 120L ZELENÝ, SKRUTKOVACIE VEKO 3,1 KG

Plastové sudy so skrutkovacím vekom zelený s objemom 120 litrov sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tento plastový sud teda možno používať ... Prejsť na popis

Kód produktu: TKP013

  27,39 € s DPH / ks 22,64 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 120 l
Šírka 510 mm
Výška 800 mm
Hĺbka 510 mm
Délka 510 mm
Průměr 510 mm
Průměr hrdla vnitřní 400 mm

Plastové sudy so skrutkovacím vekom zelený s objemom 120 litrov sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Tento plastový sud teda možno používať na dažďovú vodu i na kvas. Materiál, z ktorého sú sudy vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom, ako je UV žiarenie, vysoké alebo nízke teploty. V spodnej časti suda je pripravený prelis pre prípadnú montáž výpustného kohútika. Sud nie je certifikovaný na prepravu alebo skladovanie nebezpečných látok podľa dohody ADR. Zelená farba suda je stála, avšak reálny odtieň farby suda nemusia celkom zodpovedať uvedenému vyobrazenia.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

 

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty