Vybrať obaly

NÁDOBA NA medicinálne ODPAD 1,25 L HRANATÁ VRÁTANE UZÁVERU 94/207/108 MM (KARTON 100KS)

  • Akcie
  • Novinka

Nádoby sú určené na jednorazové použitie pre zber nebezpečného klinického odpadu v mieste jeho vzniku, ktorý patrí do triedy 6.2 (ADR) a sú priradené k UN 3291. Podľa Katalógu odpadov možno nádoby plniť odpady zo skupiny 18 - Odpady zo zdravotníctva a veterinárnej starostlivosti a alebo z výskumu s nimi súvisiaceho, vrátane katalógového čísla druhu odpadu 180101 ostré predmety a 180103 infekčné odpady. Nádoby na nemocničné odpady sú vyrábané v mnohých objemoch a sú teda vhodné nielen pre veľké nemocničné oddelenia ale aj do súkromných praxou lekárov, veterinárov alebo laboratórií. Nádoby sú spáliteľné vrátane obsahu v špecializovaných spaľovniach a pri jeho spaľovaní sa neuvoľňujú do ovzdušia žiadne životu a zdraviu nebezpečné látky.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Výška
108 mm
Šířka
207 mm
Délka
94 mm

Kód produktu: VDE013

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 1,00 EUR (0,83 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie