Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

NÁDOBA NA medicinálne ODPAD 0,8 L VRÁTANE UZÁVERU 195 x 98/76 MM (120ks / KARTON)

Nádoby sú určené na jednorazové použitie pre zber nebezpečného klinického odpadu v mieste jeho vzniku, ktorý patrí do triedy 6.2 (ADR) a sú priradené ... Prejsť na popis

Kód produktu: VDE004

  1,04 € s DPH / ks 0,86 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 0,8 l
Výška 195 mm
Průměr 98 mm
Průměr horní 98 mm
Průměr spodní 76 mm

Nádoby sú určené na jednorazové použitie pre zber nebezpečného klinického odpadu v mieste jeho vzniku, ktorý patrí do triedy 6.2 (ADR) a sú priradené k UN 3291. Podľa Katalógu odpadov možno nádoby plniť odpady zo skupiny 18 - Odpady zo zdravotníctva a veterinárnej starostlivosti a alebo z výskumu s nimi súvisiaceho, vrátane katalógového čísla druhu odpadu 180101 ostré predmety. Nádoby na nemocničné odpady sú vyrábané v mnohých objemoch a sú teda vhodné nielen pre veľké nemocničné oddelenia ale aj do súkromných praxou lekárov, veterinárov alebo laboratórií. Nádoby sú spáliteľné vrátane obsahu v špecializovaných spaľovniach a pri jeho spaľovaní sa neuvoľňujú do ovzdušia žiadne životu a zdraviu nebezpečné látky.


Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás