Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

IBC SM6 UN EX ANTISTATICKÝ 1000 L REKO NOVÁ NÁDOBA 150/50 PALETA DREVENÁ

Antistatické IBC kontajnery EX REKO s objemom 1000 litrov s vnútornou nádobou s UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií, sa používajú na ... Prejsť na popis

Kód produktu: XXX018

  139,60 € s DPH / ks 115,37 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1 000 l
Šírka 1 000 mm
Výška 1 146 mm
Hĺbka 1 200 mm
Délka 1 200 mm

Antistatické IBC kontajnery EX REKO s objemom 1000 litrov s vnútornou nádobou s UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií, sa používajú na prepravu a skladovanie látok a produktov v chemickom, petrochemickom alebo lakovnícke priemyslu. UN certifikácia IBC kontajnerov zaisťuje bezpečnú prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IMDG. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele, odolná proti mechanickým a korozívnym vplyvom a drevená paleta. Manipulácia pomocou VZV vozíkov. Antistatické IBC nie sú vhodné pre styk s potravinami. Vďaka svojim vlastnostiam sú určené aj do priestorov s nebezpečenstvom výbuchu, a to najmä do skladov horľavín. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás