Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

BEZDOTKYKOVÝ ODPADKOVÝ KÔŠ MARGO 50 L so strieborným VEKOM

Bezdotykové odpadkové koše s infračerveným senzorom sú navrhnuté s cieľom urobiť život jednoduchší. Pri priložení ruky alebo objektu 15 cm nad infračervený senzor koša sa ... Prejsť na popis

Kód produktu: LAP012

  86,95 € s DPH / ks 71,86 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 50 l
Výška 870 mm
Napájení 4 ks batérie D

Bezdotykové odpadkové koše s infračerveným senzorom sú navrhnuté s cieľom urobiť život jednoduchší. Pri priložení ruky alebo objektu 15 cm nad infračervený senzor koša sa veko automaticky otvorí v priebehu niekoľkých sekúnd a po vhodení odpadu sa veko automaticky zavrie. Otváranie a zatváranie koša kontroluje systém zložený z počítačového čipu, infračerveného senzora, mechanického a elektronického systému. Ak potrebujete, aby veko zostalo otvorené po dlhšiu dobu, možno kôš ovládať aj pomocou tlačidiel na veku koša. Všetky koše sú vyrobené z nerezu vysokého lesku a veko je čierne alebo chrómované. Batérie vo veku koša vydrží až 3 mesiace podľa používania koša.

 

Rad Trento - elegantný celonerezový dizajn vrátane strieborného veka koša.
Rad Bravo - elegantné celonerezové prevedenie dopĺňa čierne veko koša.
Rad Ponte - oválny nerezový kôš s čiernym vekom zaujme na prvý pohľad.
Rad Margo - veľmi elegantný oválny kôš so strieborným vrchnákom.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás