Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

376-70541 HDPE DÓZA 250 ML NATUR OKRÚHLA širokohrdlá, BEZ UZÁVĚRU

Laboratórne, plastová, širokohrdlá dóza natur farby s objemom 250 ml je vyrobená z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén). Tieto dózy sa vyrábajú v objemoch 100-2000 ml. ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAB071

  1,22 € s DPH / ks 1,01 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 0,25 l
Výška 98 mm
Průměr hrdla vnitřní 41 mm
Průměr 65 mm
Průměr hrdla vnější 50 mm

Laboratórne, plastová, širokohrdlá dóza natur farby s objemom 250 ml je vyrobená z HDPE materiálu (vysokohustotný polyetylén). Tieto dózy sa vyrábajú v objemoch 100-2000 ml. Sú vhodné pre ľahkú manipuláciu a skladovanie sypkých materiálov alebo pastovitých hmôt v potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle, alebo drogistice. Plastové dózy ďalej nachádzajú uplatnenie v laboratóriách či štátnych skúšobniach pre odber vzoriek. Vďaka priehľadnému materiálu stien pri predaji skvele prezentujú skladovaný obsah. Materiál plastových dóz je certifikovaný pre styk s potravinami. Dóza je dodávaná bez uzáveru. Vhodný uzáver nájdete v sekcii "Súvisiace produkty".

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy, v prípade, že reálny objem zásielky, objednaného tovaru, nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás