Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

310-70596 PVC DÓZA 100 ML širokohrdlá HRANATÁ, BEZ UZÁVĚRU

Laboratórne, plastová, širokohrdlá dóza číre farby s objemom 100 ml je vyrobená z PVC materiálu (polyvinylchlorid). Tieto dózy sa vyrábajú v čírej alebo hnedej farbe ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAB207

  0,54 € s DPH / ks 0,45 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 0,1 l
Šírka 46 mm
Výška 71 mm
Hĺbka 46 mm
Délka 46 mm
Průměr hrdla vnitřní 31 mm
Průměr hrdla vnější 40 mm

Laboratórne, plastová, širokohrdlá dóza číre farby s objemom 100 ml je vyrobená z PVC materiálu (polyvinylchlorid). Tieto dózy sa vyrábajú v čírej alebo hnedej farbe v objemoch 50-2000 ml. Sú vhodné pre ľahkú manipuláciu a skladovanie sypkých materiálov alebo pastovitých hmôt v potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle, alebo drogistice. Plastové dózy ďalej nachádzajú uplatnenie v laboratóriách či štátnych skúšobniach pre odber vzoriek. Vďaka priehľadnému materiálu stien pri predaji skvele prezentujú skladovaný obsah. Materiál plastových dóz je certifikovaný pre styk s potravinami. Dóza je dodávaná bez uzáveru. Vhodný uzáver nájdete v sekcii "Súvisiace produkty".

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy, v prípade, že reálny objem zásielky, objednaného tovaru, nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty