Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

STRETCH FÓLIA RUČNÁ ŠÍRKA 500 MM TRANSPARENTNÁ, 23 MY, HMOTNOSŤ 2,4 KG (VRÁTANE dutinka). BALENIE 6KS

Fixačné prieťažné fólie sú vyrobené z nízkotlakového polyetylénu (LLDPE). Plastové fólie majú široké pole využitia a to predovšetkým pri fixácii a balenie paletovo prepravovaného tovaru. ... Prejsť na popis

Kód produktu: PEB001

  6,38 € s DPH / ks 5,27 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Fixačné prieťažné fólie sú vyrobené z nízkotlakového polyetylénu (LLDPE). Plastové fólie majú široké pole využitia a to predovšetkým pri fixácii a balenie paletovo prepravovaného tovaru. Ďalej potom plastovej fólie slúži ako ochrana proti mechanickému poškodeniu, poveternostným vplyvom v priebehu prepravy alebo ako ochrana proti rozsypania.

 

Ovinutím tovar fixačné stretch fóliou potrebnú ťahovou silou bez tepelného pôsobenia dôjde vplyvom tvarovej pamäti fólie k vzniku fixačné sily a tým k zmršteniu fólie, čo zaisťuje stabilitu takto zaisteného tovaru. Fixačné plastové fólie sa vyrába v rôznych variantách prieťažnosti (napr. Prieťažnosť 150% znamená, že 1 m fólie je možné natiahnuť až o 150%, tj. Na 2,5 m).

 

Vnútorný priemer dutinky: 50mm

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty