Vybrať obaly

RECO PLASTOVÝ SUD 220L ČIERNY, ROZM. Ø 592 MM x 974 MM

Plastový sud RECODRUM s odnímacím vekom s objemom 220 litrov je vhodný na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v odpadovom hospodárstve alebo chemickom priemysle. Plastové sudy s obsahom 220 litrov sú vyrobené z recyklovaného HDPE (vysokohustotný polyetylén) a nie sú teda certifikované pre styk s potravinami. RECODRUM plastové sudy sú dodávané s UN certifikáciou a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG. Vďaka možnosti využitia recyklovaných materiálov bol vytvorený produkt, ktorý sa dokonale hodí k environmentálnym požiadavkám našej doby. RECO plastové sudy sú prvé UN schválené sudy vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu.

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Hmotnost produktu
8 kg
UN
1H2 / Y220 / S /
Objem
220 l
Výška
974 mm
Šířka
592 mm

Kód produktu: WIV015

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 25,59 EUR (21,15 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie