Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

RECO PLASTOVÝ SUD 120 L, HRANATÝ, MODRÝ ROZM. 510 x 404 MM / 914 MM, 5,2 KG, UN 1H2 / Y134 / S

Plastový sud RECODRUM s odnímacím vekom s objemom 120 litrov je vhodný na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v odpadovom hospodárstve alebo ... Prejsť na popis

Kód produktu: WIV014

  28,56 € s DPH / ks 23,60 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 120 l
Šírka 510 mm
Výška 902 mm
Hĺbka 404 mm
UN 1H2 / Y127 / S
Průměr horní 320 mm

Plastový sud RECODRUM s odnímacím vekom s objemom 120 litrov je vhodný na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v odpadovom hospodárstve alebo chemickom priemysle. Plastové sudy sú vyrobené z recyklovaného HDPE (vysokohustotný polyetylén) a nie sú teda certifikované pre styk s potravinami. RECODRUM plastové sudy sú dodávané s UN certifikáciou a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG. Vďaka možnosti využitia recyklovaných materiálov bol vytvorený produkt, ktorý sa dokonale hodí k environmentálnym požiadavkám našej doby. RECO plastové sudy sú prvé UN schválené sudy vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty