Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PP VEDRO 10 L GUĽATÝ BIELO / BIELY PLASTOVÉ DRŽADLO VRÁTANE VEKÁ (504KS / PALETA)

Plastové vedierka s vylamovacie poistkou a vekom s objemom 10 litrov sú jedny z nepoužívanějších obalov v potravinárstve a priemysle farieb. Plastové vedierka sú vhodné ... Prejsť na popis

Kód produktu: LIT006

  2,42 € s DPH / ks 2,00 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 10 l
Výška 278 mm
Výška včetně víka 296 mm
Průměr horní 265 mm
Průměr spodní 220 mm
Výška bez víka 275 mm

Plastové vedierka s vylamovacie poistkou a vekom s objemom 10 litrov sú jedny z nepoužívanějších obalov v potravinárstve a priemysle farieb. Plastové vedierka sú vhodné na prepravu a skladovanie sypkých materiálov. Výhodou plastových vedier je ich nízka hmotnosť a vysoká odolnosť v porovnaní napríklad s plechovými vedierka. Nezanedbateľnou výhodou vedier z plastu je ich nízka cena. Sú teda vhodné ako jednocestný obal. Plastové vedierka majú certifikáciu pre styk s potravinami.

Spodný priemer vonkajší: 223,5 mm
Horný priemer vonkajší: 249 mm
Horný priemer vonkajšie vr. okraje: 267 mm
Výška vedra: 278,3 mm

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás