Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLECHOVÝ VEDRO EDE 20L OV + PÁKOVÝ UZÁVER RID / ADR

Plechové vedierka s vekom a držadlom s objemom 20 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu farieb a lakov. Plechové vedierka sú vyrobené z jemného ... Prejsť na popis

Kód produktu: HU010

  12,66 € s DPH / ks 10,46 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 20 l
Výška 391 mm
Průměr horní 296 mm
Průměr spodní 262 mm

Plechové vedierka s vekom a držadlom s objemom 20 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu farieb a lakov. Plechové vedierka sú vyrobené z jemného pocínovaného plechu. Veľkou výhodou plechových vedier oproti plastovým, je vyššia odolnosť proti niektorým chemickým látkam napr. Farbám. Vybrané druhy plechových vedier majú UN certifikáciu a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok. Pre použitie v potravinárskom priemysle je nutné vedierka opatriť potravinárskym lakom - iba na zákazku vo výrobe.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás