Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLECHOVKA NA FARBY PDE 5L kónický DRŽADLO

Tieto plechovky s vtlačovacím viečkom sú jedným z najrozšírenejších maloobjemových priemyselných aj spotrebných obalov pre uchovanie a prepravu farieb, lakov či kvapalných chemikálií. Použitý materiál ... Prejsť na popis

Kód produktu: HU137

  5,00 € s DPH / ks 4,13 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 5 l
Výška včetně víka 229 mm

Tieto plechovky s vtlačovacím viečkom sú jedným z najrozšírenejších maloobjemových priemyselných aj spotrebných obalov pre uchovanie a prepravu farieb, lakov či kvapalných chemikálií. Použitý materiál je pocínovaný plech. Pre využitie v potravinárskom priemysle je potrebné plechovky opatriť vnútornom potráv. lakom - iba na zákazku vo výrobe.

Plechovky tohto typu sú na rozdiel od plechoviek iba s vtlačovacím vekom opatrené kovovým držadlom pre jednoduchšie a bezpečnejšie manipuláciu.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty