Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ VOZÍK S MRIEŽKOU a gumovými LOHY ROZM. 620 X 420 X 150 MM MODRÝ

Kvalitný robustný vozík s vystuženým rámom a mriežkou je vyrobený z materiálu ABS, umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu s prepravkami s rozmerom 600 x 400 mm ... Prejsť na popis

Kód produktu: TER012

  36,65 € s DPH / ks 30,29 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Šírka 620 mm
Výška 150 mm
Hĺbka 420 mm
Délka 420 mm

Kvalitný robustný vozík s vystuženým rámom a mriežkou je vyrobený z materiálu ABS, umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu s prepravkami s rozmerom 600 x 400 mm alebo balíky atypických rozmerov vďaka stredovej mriežke. Sú veľmi užitočné v rôznych priemyselných odvetviach, zdravotníctvo, distribúciu potravín, maloobchodu, spracovanie mäsa, mraziarňach alebo pekárňach. Sú tiež ideálny pre vnútornú dopravu v úradoch, továrňach, skladoch a obchodoch. Vozík má 4 otočné, veľmi kvalitné gumové kolieska o priem. 100 mm, ktoré sú zárukou tiché manipulácie. Vozík má atest pre styk s potravinami. Nosnosť: 250 kg.

 

Na želanie je možné ponúknuť aj nerezové prevedenie koliesok alebo zmenu farby. Vyrábajú sa vo farbe: modrej a červenej.

Červený vozík TER013

https://www.obalcentrum.cz/plastovy-vozik-s-mrizkou-a-gumovymi-koly-rozm-620-x-420-x-150-mm-cerveny?backlink=ytuud

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty