Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ SUD 68.5L UN BIELO / ČERVENÝ DRŽADLA SKRUTKOVACIE VEKO

Plastové sudy Curtec odnímacím vekom o objeme 68,5 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v chemickom, potravinárskom priemysle či ... Prejsť na popis

Kód produktu: CU009

  54,26 € s DPH / ks 44,84 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 68,5 l
Výška 634 mm
UN 1H2 / X81 / S /
Průměr 410 mm
Průměr hrdla 282 mm

Plastové sudy Curtec odnímacím vekom o objeme 68,5 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu sypkých, kusových a pastovitých hmôt v chemickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve. Plastové sudy sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom.
Všetky plastové sudy Curtec sú dodávané s UN certifikáciou a sú teda vhodné na prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IATA-DGR či IMDG.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty