Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ KONTAJNER 660L NÁDOBA NA ODPAD PLOCHÉ VEKO ZELENÁ

Plastové kontajner z HDPE ponúkame v objeme 660, 770 a 1100 litrov s guľatým či plochým vekom. Sú vhodné pre zber komunálneho i priemyselného odpadu. ... Prejsť na popis

Kód produktu: MKR067

Tento produkt je jen na poptávku

Parametry

Objem 660 l
Šírka 1 370 mm
Výška 1 195 mm
Hĺbka 776 mm
Délka 776 mm
Nosnost 310 kg

Plastové kontajner z HDPE ponúkame v objeme 660, 770 a 1100 litrov s guľatým či plochým vekom. Sú vhodné pre zber komunálneho i priemyselného odpadu. Nádoby zodpovedajú norme DIN EN 840-2 a EN 840-3, štandardne sú dodávané s dvoma brzdnými kolieskami o priemere 200 mm. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je recyklovateľný (neobsahuje kadmium), odolný voči UN žiareniu, nízkym a vyšším vonkajším teplotám. Hladké povrchové plochy bráni uplívání odpadu. Sú rezistentné voči chemickým a biologickým vplyvom. Nádoby ponúkame v šiestich farbách: čierna, zelená, žltá, modrá, hnedá či červená. Plastové popolnice nie sú vhodné pre výsyp horúceho popola.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás