Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ KANISTER s kohútom 5L UN 3H1 / Y / 120 NATUR 165g stohovateľné VRÁTANE UZÁVERU

Stohovateľný plastový kanister s kohútikom s obsahom 5 litrov je tvorený plastovým kanistrom s uzáverom vhodným na skladovanie a prepravu kvapalných látok v chemickom, farmaceutickom, ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAW102

  6,76 € s DPH / ks 5,59 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 5 l
Průměr hrdla vnitřní 34.5 mm
UN 3H1 / Y / 120
Uzávěr DIN 45 mm
Průměr výpust. kohoutku 19 mm
Velikost D 190 x Š 145 x V 251 mm

Stohovateľný plastový kanister s kohútikom s obsahom 5 litrov je tvorený plastovým kanistrom s uzáverom vhodným na skladovanie a prepravu kvapalných látok v chemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstvo a prídavným výpustným kohútikom. Plastové kanistre s kohútikom sú vhodné aj na prepravu pitnej vody alebo iných potravinárskych produktov pretože sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom. Kanistre z plastu majú UN certifikáciu a sú teda vhodné pre prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás