Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ KANISTER 60L UN 3H1 / X1.9 / 250 MODRÝ 2500G stohovateľné VRÁTANE UZÁVERU S POJ. ORIGINALITY

Stohovateľné plastové kanistre s objemom 60 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok v chemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve. Plastové kanistre sú ... Prejsť na popis

Kód produktu: AST214

  16,03 € s DPH / ks 13,25 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 60 l
Uzávěr DIN 61 mm
UN 3H1 / X1.9 / 250
Velikost D 384 x Š 328 x V 637 mm

Stohovateľné plastové kanistre s objemom 60 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok v chemickom, farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve. Plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom.

Kanistre z plastu majú UN certifikáciu a sú teda vhodné pre prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty