Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ KANISTER 2L NATUR BEZ UN 110G stohovateľné VRÁTANE UZÁVERU S POJ. ORIGINALITY

Stohovateľné plastové kanistre s objemom 2 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok vo farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve alebo i chemickom priemysle, ... Prejsť na popis

Kód produktu: KAW204

  1,59 € s DPH / ks 1,31 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 2 l
Průměr hrdla vnitřní 34.5 mm
Uzávěr DIN 45 mm
Velikost D 145 x Š 109 x V 196 mm

Stohovateľné plastové kanistre s objemom 2 litrov sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok vo farmaceutickom, potravinárskom priemysle či poľnohospodárstve alebo i chemickom priemysle, ale iba pre látky, ktoré nespadajú do dohody ADR ako nebezpečná, pretože daný kanistre nemá UN certifikáciu. Plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s potravinárskym atestom.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty