Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ DÁVKOVAČ TYP B, 28/410-130 ČERVENÁ709/50% TRANSPARENTNÝ 80202.130

Dávkovače na plastové fľaše sú primárne určené na kozmetické účely poprípade pre NEAGRESÍVNE chemické látky a prípravky. Plnené médium prechádza vnútorným mechanizmom dávkovača, nemôžeme teda ... Prejsť na popis

Kód produktu: BOS006

  0,29 € s DPH / ks 0,24 € bez DPH / ks

ks Skladom

Dávkovače na plastové fľaše sú primárne určené na kozmetické účely poprípade pre NEAGRESÍVNE chemické látky a prípravky. Plnené médium prechádza vnútorným mechanizmom dávkovača, nemôžeme teda zaručiť, že plnené médium nebude s vnútorným mechanizmom, reagovať. Vhodnosť použitia pre chemické prípravky je iba na zváženie zákazníka, odporúčame vlastné odskúšanie.

 

Dávkovač je vybavený skrutkovacím - otočným systémom uzáveru. Na dávkovanie je nutné vrchnú časť dávkovača vyskrutkovať, otočiť a potom je možné dávkovať. Na uzavretie je nutné dávkovač stlačiť ako pri dávkovaní a zaskrutkovať. Celková dĺžka otvoreného dávkovača: ca 280 mm maximálna, uzavretého: ca 260 mm, dĺžka od hrdla fľaše: 240 mm, vonkajší priemer dávkovacej trubičky: ca 6 mm, vnútorný priemer dávkovacej trubičky: ca 5 mm.

 

Dávkovač je možné použiť na fľaše uvedené v sekcii "Súvisiace produkty". Sú primárne určené k fľaštičkám zakúpeným od nás, pokiaľ nie sú určené pre náš typ fľaše, prípadná objednávka bude vybavená dohodou. Zakúpené množstvo môže byť z našej strany upravené.

 POSLEDNÍCH CCA 85 KS NA SKLADĚ!

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčísleniu ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty