Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PLASTOVÝ BOX TYP 800, PLNÝ, ROZM. 1200x800x740 MM, STANDARD, MODRÝ, OZN. 1000200000

Plastové prepravné paletové boxy (MegaBox, Megapack) sú vhodné pre efektívne a elegantný spôsob prepravy a skladovania kusových alebo sypkých materiálov. Majú široké využitie v mnohých ... Prejsť na popis

Kód produktu: DOL005

  201,40 € s DPH / ks 166,45 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 500 l
Šírka 1 200 mm
Výška 740 mm
Hĺbka 800 mm
Délka 800 mm
Nosnost 700 kg

Plastové prepravné paletové boxy (MegaBox, Megapack) sú vhodné pre efektívne a elegantný spôsob prepravy a skladovania kusových alebo sypkých materiálov. Majú široké využitie v mnohých odvetviach priemyslu (potravinársky, chemický, strojársky, výrobné, ai.) Ďalej na prepravu či uskladnenie poľnohospodárskych produktov. Nespornou výhodou je ich ľahká stohovateľnosť as tým spojená značná úspora skladovacích priestorov. Hladký povrch boxu zabraňuje uplívání nečistôt, boxy možno veľmi ľahko čistiť. Prepravné boxy sú vyrobené z materiálu HDPE, odolného voči UV žiareniu. Ponúkame ich v mnohých prevedeniach, farbách, objemoch či spôsobe manipulácie s boxom a ich obsahom. Plastové boxy môžu byť vybavené manipulačnými kolieskami, prípadne rôznych druhov bočných či spodných vysype.

 

Boxy DOLAV sú štandardne vyrábané v rozmere 1200 x 1000 x 740 mm alebo 1200 x 800 x 740 mm najčastejšie vo farbe modrej, šedej či žltej. Ostatné farby ako sú zelená a červená, pokiaľ nie sú skladom, sú vyrábané iba na zákazku. Výroba tohto sortimentu je možno aj vo viacerých prevedeniach: plné, perforované, vysoké 1140 mm, nízke 540 mm, s kolieskami, bez koliesok a iné predovšetkým na zákazku podľa požiadavky zákazníka.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty