Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

Plastové prepravky NA MÄSO A HYDINA 600 x 400 x 200 MM, ČERVENÁ, TYP E-2

Plastové prepravky na mäso a hydinu sú vyrobené z HDPE, zodpovedajú hygienickým požiadavkám pre styk s potravinami. Hladký povrch umožňuje perfektné čistenie. Optimalizovaná konštrukcia dna, ... Prejsť na popis

Kód produktu: PPO034

  8,85 € s DPH / ks 7,31 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 39 l
Šírka 600 mm
Výška 200 mm
Hĺbka 400 mm
Délka 400 mm
Nosnost 20 kg

Plastové prepravky na mäso a hydinu sú vyrobené z HDPE, zodpovedajú hygienickým požiadavkám pre styk s potravinami. Hladký povrch umožňuje perfektné čistenie. Optimalizovaná konštrukcia dna, stien a ergonomických úchytov je ideálny pre transportné a manipulačné systémy (dopravníkové pásy). Prepravky sú stohovateľné do seba pre úsporu miesta pri skladovaní. Štandardne sú ponúkané vo farbe červenej alebo bielej v rozmere 600 x 400 x 125, 200, 300 mm. Dostupnosť: pokiaľ nie sú skladom v Sezemice, naskladnenie z externých skladov ca do 7 prac. dní.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás