Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PET LÁHEV 2 L NA PIVO HNEDÁ BEZ UZÁVERU

PET fľaše na pivo ponúkame v objeme 500, 1000, 1500 a 2000 ml. Sú určené na skladovanie a prepravu kvapalín v potravinárskom, nepotravinárskom, drogistický, farmaceutickom ... Prejsť na popis

Kód produktu: SEZ023

  0,27 € s DPH / ks 0,22 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 2 l
Výška bez víka 296 mm
Průměr uzávěru 28 mm
Průměr 101 mm

PET fľaše na pivo ponúkame v objeme 500, 1000, 1500 a 2000 ml. Sú určené na skladovanie a prepravu kvapalín v potravinárskom, nepotravinárskom, drogistický, farmaceutickom alebo chemickom priemysle, kde nie je vyžiadaná UN certifikácia obalov. PET fľaše na pivo majú zafarbené steny do hnedej farby pre dlhšiu trvanlivosť piva oproti fľašiam čírym. Prelisované dno zaisťuje vyššiu stabilitu fľaše. K fľašiam ponúkame skrutkovacie uzávery s poistkou originality v rôznom farebnom prevedení. Fľaše i uzávery sú vhodné pre priamy styk s potravinami podľa platných vyhlášok a nariadení. PET fľaše nie sú určené na opakované použitie. Min. odber od celého balenia podľa typu fľaše 40, 50, 70 a 100 kusov. U nádob bez uzáverov je nutné dokúpiť kompatibilné príslušenstvo uvedené v súvisiacom tovaru pod produktom.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty