Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PET LÁHEV 1 L NA MLIEKO 42 G BEZ UZÁVERU

PET na mlieko ponúkame štandardne v objeme 330, 500, 1000 a 1500 ml v čírom prevedení bez uzáveru a uzáver zvlášť alebo vrátane přednamontovaného nasadeného ... Prejsť na popis

Kód produktu: SEZ107

  0,22 € s DPH / ks 0,18 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1 l
Výška včetně víka 234 mm
Průměr hrdla 36 mm
Průměr 89 mm

PET na mlieko ponúkame štandardne v objeme 330, 500, 1000 a 1500 ml v čírom prevedení bez uzáveru a uzáver zvlášť alebo vrátane přednamontovaného nasadeného uzáveru. PET fľaše na mlieko sú určené pre plnenie mnohých potravinárskych produktov, vhodné aj do automatov na mlieko. Majú široké hrdlo pre ľahšie plnenie a rovné dno pre vyššiu stabilitu fľaše. K fľašiam ponúkame skrutkovacie uzávery s poistkou originality vo farbe: červenej, modrej a zelenej. Fľaše i uzávery sú vhodné pre priamy styk s potravinami podľa platných vyhlášok a nariadení. PET fľaše nie sú určené na opakované použitie. Min. odber od celého balenia podľa typu fľaše 50, 100 a 150 kusov. U nádob bez uzáverov je nutné dokúpiť kompatibilné príslušenstvo uvedené v súvisiacom tovaru pod produktom.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty