Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE SUD 1000 L ZAHRADNÁ ZELENÝ 1050 x 770 x 1750 MM VRÁTANE PLASTOVÉHO sita (46kg)

Plastové nádrže s objemom 1000 litrov na dažďovú vodu sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén). Materiál, z ktorého sú nádrže na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo ... Prejsť na popis

Kód produktu: DEH006

  210,27 € s DPH / ks 173,78 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1 000 l
Šírka 770 mm
Výška 1 750 mm
Hĺbka 1 050 mm
Průměr hrdla vnitřní 385 mm
Délka 1 050 mm

Plastové nádrže s objemom 1000 litrov na dažďovú vodu sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén). Materiál, z ktorého sú nádrže na úžitkovú vodu vyrobené, dlhodobo odoláva vonkajším vplyvom vrátane UV žiarenia. Nádrže na vodu odolávajú bez problémov veľmi nízkym teplotám. Každá nádrž na vodu je opatrená výpustnou hadicou, ktorá zároveň slúži aj ako vodoznak. Vo veku nádrže na vodu je napúšťací otvor doplnený o sitko proti vniknutiu nečistôt ako je napríklad lístie. Nespornou výhodou nádrží na dažďovú vodu je ich vysoká pevnosť a tiež ich farba vďaka ktorej splynú s okolím.

 

  • sudy na vodu sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén), ktorý je odolný voči chemikáliám ale aj poveternostným vplyvom a slnku
  • sud na vodu je vybavený otvorom vo veku pre napúšťanie z odkvapu
  • možnosť vloženia plastového sita do otvoru pre napúšťanie suda, ktoré zabraňuje vniknutiu napríklad lístie do suda
  • vypúšťacej hadice suda slúži aj ako vodoznak

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty