Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE KANISTER 5 L ČIERNY UN NA PHM UZÁVER + výpustné HUBICA Č. 811400

Plastové kanistre na PHM s objemom 5 litrov sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. Plastové kanistre sú vyrobené ... Prejsť na popis

Kód produktu: HUN001

  7,11 € s DPH / ks 5,88 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 5 l
Šírka 147 mm
Výška 247 mm
Hĺbka 265 mm
Délka 265 mm
UN 3H1 / Y1.0 / 150 /
Průměr hrdla vnitřní 29 mm

Plastové kanistre na PHM s objemom 5 litrov sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. Plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s vysokou mechanickou pevnosťou. Kanistre na pohonné hmoty majú UN certifikáciu a sú teda vhodné aj pre prepravu ďalších nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG. Kanistre nie sú určené k dlhšiemu uskladnenie alebo prepravu PHM na priamom slnku.


Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty