Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE KANISTER 20 L ZELENÝ NA PHM UN UZÁVER + výpustné HUBICA 802000

Plastový kanister na PHM s objemom 20 litrov spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť. Je vhodný na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. ... Prejsť na popis

Kód produktu: HUN013

  21,89 € s DPH / ks 18,09 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 20 l
Šírka 165 mm
Výška 495 mm
Hĺbka 350 mm
Délka 350 mm
UN 3H1 / Y / 150 /
Průměr hrdla vnitřní 29 mm

Plastový kanister na PHM s objemom 20 litrov spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť. Je vhodný na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. Vhodný na prepravu v batožinových priestoroch osobných i nákladných automobilov a ťažkej techniky. Plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s vysokou mechanickou pevnosťou. Stohovateľné. Kanistre na pohonné hmoty majú UN certifikáciu a sú teda vhodné aj pre prepravu ďalších nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG. Kanistre nie sú určené k dlhšiemu uskladnenie alebo prepravu PHM na priamom slnku.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás