Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE KANISTER 2 L ČIERNY hrubostennej NA PHM UZÁVER S výlevkou 810200, 810201

Plastový kanister na PHM s objemom 2 litre je vhodný na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. Plastové kanistre sú vyrobené z ... Prejsť na popis

Kód produktu: HUN004

  9,57 € s DPH / ks 7,91 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 2 l
Šírka 147 mm
Výška 270 mm
Hĺbka 80 mm
Délka 80 mm
Průměr hrdla vnitřní 18 mm

Plastový kanister na PHM s objemom 2 litre je vhodný na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty či vykurovacích olejov. Plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s vysokou mechanickou pevnosťou. Kanister je vybavený výpustnou hubicou. Táto hubica je vsadená vnútri hrdla kanistra. Kanister je vďaka objemu a malým rozmerom veľmi vyhľadávaným doplnkom motorkárov. Kanistre nie sú určené k dlhšiemu uskladnenie alebo prepravu PHM na priamom slnku.

  

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás