Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE KANISTER 18 L ČIERNY hrubostennej ANTISTATICKÝ + UZÁVER hodnotou 812400

Plastové antistatické kanistre sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty, vykurovacích olejov a mnohých ďalších druhov horľavín. Antistatické plastové kanistre sú vyrobené z ... Prejsť na popis

Kód produktu: HUN007

  38,97 € s DPH / ks 32,21 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 18 l
Šírka 178 mm
Výška 435 mm
Hĺbka 365 mm
Délka 365 mm
Průměr hrdla vnitřní 48 mm
UN 01 / BAM / 3.10 / 3/85

Plastové antistatické kanistre sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty, vykurovacích olejov a mnohých ďalších druhov horľavín. Antistatické plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s vysokou mechanickou pevnosťou. Antistatické vlastnosti kanistra sú potom zaistené elektrickou vodivosťou materiálu, z ktorého je kanister vyrobený. Antistatické plastové kanistre z tohto materiálu sú použiteľné do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu EX 1 a EX 2.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty