Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

PE KANISTER 10 L ČIERNY hrubostennej ANTISTATICKÝ NA PHM UZÁVER + výpustné HUBICA (NIŽŠIE) 812300

Plastové antistatické kanistre sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty, vykurovacích olejov a mnohých ďalších druhov horľavín. Antistatické plastové kanistre sú vyrobené z ... Prejsť na popis

Kód produktu: HUN006

  23,63 € s DPH / ks 19,53 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 10 l
Šírka 164 mm
Výška 324 mm
Hĺbka 333 mm
Délka 333 mm
Průměr hrdla vnitřní 29 mm
UN 01 / BAM / 3.10 / 2/85

Plastové antistatické kanistre sú vhodné na skladovanie a bezpečné preprave benzínov, nafty, vykurovacích olejov a mnohých ďalších druhov horľavín. Antistatické plastové kanistre sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén) s vysokou mechanickou pevnosťou. Antistatické vlastnosti kanistra sú potom zaistené elektrickou vodivosťou materiálu, z ktorého je kanister vyrobený. Antistatické plastové kanistre z tohto materiálu sú použiteľné do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu EX 1 a EX 2. Antististatické kanistre majú UN certifikáciu a sú teda vhodné aj pre prepravu ďalších nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IATA-DGR alebo IMDG.

 

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás