Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

O spoločnosti

Už od roku 1999 u nás kúpite prvotriedny obaly pre chemický, farmaceutický či potravinársky priemysel, logistiku, poľnohospodárstvo alebo napríklad len pre svoju vlastnú potrebu. V našej ponuke sú len spoľahlivé obaly tej najvyššej kvality od popredných výrobcov zo SR, Európy, poťažmo celého sveta. Vyberte si IBC, sudy, kanistre, fľaše, vedierka, kartóny a čokoľvek ďalšieho.

Viac o nás

Naša spoločnosť bola založená Ing. Karlom Valík (* 1963 - † 2016) s cieľom stať sa významnou servisnou organizáciou v obore bezpečných obalov s UN homologáciou výrobcom chemikálií v Českej republike, na slovenských i v mnohých ďalších častiach Európy. Pretože zďaleka nie všetky potrebné obaly bežne používané v chemickom a spotrebnom priemysle sa vyrábajú vo všetkých krajinách, zamerali sme sa na dovoz a vývoz týchto obalov. Na trhu sa však Tkáme s mnohými dodávateľmi najmä z krajín EÚ, ale aj s lokálnymi výrobcami. Sme s nimi v priamej a úspešnej konfrontácii, získavame aj novinky z trhu, čo sa v konečnej fáze obracia v prospech našich zákazníkov.

Nepredávame však obaly iba na chemikálie. Ponúkame široký a rôznorodý sortiment tovaru (vrátane obalov s certifikáciou pre potraviny aj nebezpečné látky), obaly v prvotriednej kvalite od najlepších výrobcov zo SR i Európy, doplnkové služby v podobe obalového poradenstvo, balenie zásielok vrátane tých pre leteckú prepravu a tiež možnosť využitia konsignačného skladu a držanie zásob na sklade v našej prevádzke. Samozrejmosťou je možnosť kusových dodávok, náhradných dielov i konsolidácia dodávok, teda namixovanie viac druhov tovaru do jednej zásielky.

10 dôvodov, prečo využiť naše služby

  • Sme je jedna z najdynamickejších firiem v odbore - dodávateľ obalov pre chemický, farmaceutický, petrochemický a potravinársky priemysel aj pre likvidáciu odpadov firmám po celej Európe.
  • Spolupracujeme s najlepšími výrobcami kvalitných obalov v Európe, držiteľmi certifikátu ISO 9001.
  • Zabezpečujeme dodávky ako pre veľké tak i pre malých klientov v režime "Just in Time" až do domu zákazníka. Na prianie klienta je možné namiešať rôzne druhy obalov do jednej dodávky.
  • Vďaka svojim nákupným rabatom predáva obaly za najvýhodnejšie ceny a poskytuje ďalšie zľavy stálym zákazníkom.
  • Zabezpečujeme servis balenia nebezpečných látok pre všetky druhy prepráv vrátane leteckej a námornej.
  • Dodávame k obalom (napr. IBC kontajnerom)   aj prídavné zariadenia ako hadice, redukcie, stáčacie pištole, čerpadlá, prietokomery, manipulačné kľúče a pod.
  • Vykonávame ekologickú likvidáciu vyslúžilých obalov, najmä kanistrov, sudov a IBC kontajnerov. Je zapojená do ekologicky solidárneho vratného systému "Recollect Service" po celej Európe.
  • Zabezpečujeme poradenský a opravárenský servis aj v zámorí prostredníctvom tamojších partnerov a spolupracuje s regionálnymi distribučnými centrami v strednej Európe.
  • Dodávame obaly s UN homologáciou aj hygienickým atestom platnými pre celý svet. Vratné obaly umožňujú niekoľkonásobným opakovaným použitím zníženie nákladov.
  • Zabezpečujeme pre svojich klientov technickú aj legislatívnu podporu podľa medzinárodných predpisov na prepravu nebezpečných látok, dohôd ADR, RID, IMDG-CODE, IATA-DGR.

Certifikácia ISO 9001

V roku 2002 sme prvýkrát získali certifikát systému riadenia kvality ISO 9001   a každý rok ho úspešne obnovujeme. Našou prioritou je spokojnosť vás, našich zákazníkov, s našimi službami. Bol preto implementovaný informačný systém SAP a následne Helios, rovnako tak i vytvorený efektívny systém prijímania dopytov, tvorbu ponúk a vybavovanie objednávok.

Logo certifikátu ISO 9001

Veľtrhy

Sme pravidelným účastníkom veľtrhov v tuzemsku i zahraničí. Vystavujeme na veľtrhu obalového priemyslu Embax v Brne, Taropak v Poznani, Incheba v Prahe i Bratislave, Labor Expo v Prahe a na mnohých ďalších. Naša expozícia sa stretávajú vďaka kvalitným obalom a zaujímavým materiálom s veľkým záujmom návštevníkov. Pre výstavu svojich produktov využívame s úspechom ako voľné vonkajšie plochy, tak aj vnútorné zázemie veľtržných hál.

Obal roku 2003

Sme držiteľmi ocenenie od obalovej asociácie SYBA za PE vedro so závitovým vrchnákom s UN certifikáciou.