Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

NEREZOVÝ KANISTER 5 L INOX UN X

Nerezové kanistre sú vyrobené pre skladovanie a bezpečnú prepravu benzínu, nafty či vykurovacích olejov. Nerezové kanistre sú vyrobené zo silnej nerezovej ocele AISI 304-0,9 mm ... Prejsť na popis

Kód produktu: GEL009

  118,96 € s DPH / ks 98,31 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 5 l
Šírka 106 mm
Výška 275 mm
Hĺbka 247 mm
UN 3A1 / X / 250 ... D / BAM

Nerezové kanistre sú vyrobené pre skladovanie a bezpečnú prepravu benzínu, nafty či vykurovacích olejov. Nerezové kanistre sú vyrobené zo silnej nerezovej ocele AISI 304-0,9 mm a sú vybavené gumovým tesnením. V ponuke 5 l, 10 la 20 l variant. Tieto kanistre spĺňajú najnáročnejšie štandardy trvanlivosti, sú bezpečné, odolné a atraktívne. K týmto kanystrům je možnosť aj držiakov ako ďalšieho príslušenstva.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

 

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty