Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

Lepenkový SUD cca 48 l Použitie 360 / 390x460 MM PREGLEJKOVÉ DNO aj VEKO BEZ UN bez tesnenia

Použité lepenkové sudy s odnímacím vekom boli prvotne použité vo farmaceutickom priemysle. Na sudoch sú aj polepky pôvodných látok, ktoré boli balené a uchované v ... Prejsť na popis

Kód produktu: TFT001

  3,15 € s DPH / ks 2,60 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 48 l
Šírka 390 mm
Výška 460 mm
Hĺbka 360 mm
Délka 360 mm
Průměr vnější 390 mm
Průměr vnitřní 360 mm

Použité lepenkové sudy s odnímacím vekom boli prvotne použité vo farmaceutickom priemysle. Na sudoch sú aj polepky pôvodných látok, ktoré boli balené a uchované v sudoch vo vreciach ako v primárnom obale. Vnútro sudov je čistý podľa priložených, reálnych fotiek.

 

Sudy vhodné na skladovanie a prepravu sypkých a pastovitých hmôt. Nájdu uplatnenie v chemickom, farmaceutickom či poľnohospodárskom priemysle, ale aj pre domáce použitie.

 

Dostupnosť: aktuálne skladom v Sezemice Veská ca 19 kusov.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

 Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty