Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

Kompostér PLASTOVÝ 350 L, ROZM. 810 X 810 X 740 MM, 11 KG

Plastové kompostéry vhodné pre kompostovanie odpadu z domácnosti a záhradiek ponúkame v objeme 280, 290, 350, 400, 600, 720 a 1000 L štandardne v čiernom ... Prejsť na popis

Kód produktu: MEV501

  62,70 € s DPH / ks 51,82 € bez DPH / ks

ks Vo vonkajšom sklade

Parametry

Objem 350 l
Šírka 810 mm
Výška 740 mm
Hĺbka 810 mm
Délka 810 mm

Plastové kompostéry vhodné pre kompostovanie odpadu z domácnosti a záhradiek ponúkame v objeme 280, 290, 350, 400, 600, 720 a 1000 L štandardne v čiernom prevedení. Sú vyrobené zo 100% recyklovateľného polyetylénu vysokej HDPE.

 

Kompostér je dodávaný v rozloženom stave. Montáž a demontáž je veľmi jednoduchá, nie je potrebné žiadne náradie. Konštrukcia umožňuje letnú aj zimnú prevádzku. Slúži k podstatnému zrýchleniu kompostovanie, možno v nich zužitkovať cez 30% odpadu z domácnosti a tým znížiť náklady na odvoz domového odpadu. Kompostovaním možno ušetriť nielen peniaze, životné prostredie, ale predovšetkým získať kvalitný kompost napr. Do kvetináčov alebo ako spätné hnojivo pre trávniky a záhony.

 

Nádoba kompostéru nemá dno, aby sa nezabránilo priamemu styku s pôdou a možnosti prístupu mikroorganizmov, dážďoviek a červov, ktorí spolu pôsobia pri procese dekompozície a vytvárania plnohodnotného humusu. Je vybavený otvárateľným vekom, bočnými dvierkami pre vyberanie kompostu a otvormi pre reguláciu prístupu vzduchu a odvetrávanie.

 

Čo je vhodné na kompostovanie: ovocné a zeleninové odpady, kávové a čajové zvyšky, šupky - kôra citrusových plodov (v malom množstve), hnedá lepenka a novinový papier (v malom množstve), vaječné škrupiny, trus malých zvierat, lístie, tráva, uvädnuté kvety, nalámané záhradné odpady, drevitá vlna, triesky, piliny a pod. (v malom množstve). Do kompostérov a síl nepatrí žeravý popol ani ľahko horľavé materiály.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás