Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

KARTON UN 332 4GV / X13 / S 300 * 300 * 200 MM

Papierové kartóny s UN certifikáciou sú vhodné pre bezpečnú prepravu nebezpečných látok. Kartóny sú certifikované pre prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IMDG, IATA-DGR. Papierové ... Prejsť na popis

Kód produktu: ECO004

  12,16 € s DPH / ks 10,05 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Šírka 300 mm
Výška 200 mm
Hĺbka 300 mm
Délka 300 mm

Papierové kartóny s UN certifikáciou sú vhodné pre bezpečnú prepravu nebezpečných látok. Kartóny sú certifikované pre prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, IMDG, IATA-DGR. Papierové krabice naša spoločnosť dodáva v mnohých rozmeroch. Klopové krabice, sú vyrábané z vlnitej lepenky a spoje sú zošity kovovými sponami. Nehrozí tak nebezpečenstvo deštrukcie kartónu vo vlhkom prostredí.

Poskytujeme službu balenia nebezpečných látok podľa štandardov IATA DGR (letecká preprava) a štandardov IMO IMGD (námorná preprava). Radi vám poskytneme kompletný servis, vrátane vyplnenia predpísaných dokladov.

 

Vonkajšie rozmery: 312x312x218 cm

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty