Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

IBC MAS PM11 1000L 150/50 UN KOVO / PLASTOVÁ PALETA VYMENITE klapkový KOHÚT DN 50 MM

IBC kontajnery nové s objemom 1000 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií. UN certifikácia ... Prejsť na popis

Kód produktu: MAS001

  229,08 € s DPH / ks 189,32 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1 000 l
Šírka 1 000 mm
Výška 1 160 mm
Hĺbka 1 200 mm
Délka 1 000 mm
Víko DIN 150 mm
Uzávěr DIN 50 mm

IBC kontajnery nové s objemom 1000 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií. UN certifikácia IBC kontajnerov zaisťuje bezpečnú prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IMDG. Manipulácia pomocou VZV vozíkov. Nové IBC sú vhodné pre styk s potravinami. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele a kovo / platová paleta odolná proti mechanickým a korozívnym vplyvom. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty