Vybrať obaly

IBC KONTAJNER 1000 L REKO ČIERNA NÁDOBA, DREVENA PALETA, 150/50 VYMENITE klapkový KOHÚT DN 50 MM

REKO IBC kontajnery s objemom 1000 litrov sú stohovateľné obaly s novou ČIERNU vnútornou nádobou bez potravinárskeho atestu. Túto nádobu teda nie je možné použiť v potravinárskom priemysle. REKO IBC kontajner je lacnou alternatívou nového IBC kontajneru, kedy klietka vr. palety je starší a nádoba je nová. Sú vhodné na prepravu a skladovanie látok v nepotravinárskom priemysle či poľnohospodárstve, alebo tam, kde sa nevyžaduje UN certifikácia obalov pre nebezpečné látky podľa predpisov ADR, RID, IMDG. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele a drevená paleta. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Parametre

Víko DIN
150 mm
Uzávěr DIN
50 mm
Objem
1000 l
Výška
1160 mm
Šířka
1000 mm
Délka
1200 mm

Kód produktu: XXX005

Skladom – keď tovar dostanem

Cena: 124,84 EUR (103,17 EUR bez DPH)

Minimálne množstvo pre odber 1 kus

Príslušenstvo a doplnky

Zavrieť

Keď tovar dostanem

V e-shope máme okrem osobného odberu dopravu špedičnou službou - a to buď EXPRES VAN alebo TOPTRANS.

Rýchlosti doručenia sú dve pre SR: expresné 1-2 pracovné dni od expedície a štandardné 3-4 pracovné dni od expedície. Pre dopravu na Slovensko je rýchlosť 2-4 pracovné dni od expedície. Čo to znamená?

  • Expresná doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 1-2 dni.
  • Štandardné doprava po SR, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 3-4 dni.
  • Doprava na Slovensko, pri objednávke dnes do 10.00 - tovar budete mať za 2-4 dni.

Spomínané termíny platí pre pracovné dni, nie pre víkendy a štátne sviatky.

Ak si nie ste istí, kedy vám tovar doručíme, neváhajte sa vopred opýtať - napíšte nám na obchod@obal-centrum.cz , pripíšte do poznámky v objednávke, alebo volajte na tel .: 466 971 391. Radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Prečítať viac o doprave a platbe objednávky.

Prihlásenie