Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

IBC KONTEJNER repasovaný/vymytý 1000 l DŘEVĚNÁ PALETA bez UN 150/50 nebo 150/80

Repasované IBC kontajnery rôznych výrobcov a typov paliet s objemom 1000 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného ... Prejsť na popis

Kód produktu: JUB009

  78,61 € s DPH / ks 64,97 € bez DPH / ks

ks Nedostupné

Parametry

Objem 1 000 l
Šírka 1 000 mm
Výška 1 160 mm
Hĺbka 1 200 mm
Délka 1 200 mm
Víko DIN 150 mm

Repasované IBC kontajnery rôznych výrobcov a typov paliet s objemom 1000 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií, sú vhodné pre priemyselné použitie alebo ako nádrže na úžitkovú vodu. Neporušená nádoba IBC kontajnera je vyčistená chemickou cestou a vypláchnutá horúcou vodou. IBC kontajner je možné bez ďalšieho čistenia opakovane použiť v rôznych priemyselných odvetví, nedá sa však použiť v potravinárstve ani farmáciu. Manipulácia pomocou VZV vozíkov. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele a kovo / plastová (kovová, plastová, drevená) paleta. Široké horné veko 150 mm alebo 225 mm umožňuje jednoduché vyprázdňovanie napríklad kalovým čerpadlom. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Použitie vyčisteného IBC kontajneru ako nádrže na zálievkovú vodu je možné, avšak iba na zodpovednosť zákazníka. Pre vylúčenie akéhokoľvek rizika však odporúčame zakúpiť REKO kontajner s novou vnútornou nádobou. Zákazník tak získa 100% istotu, že v závlahové vode nie je ani v stopovom množstve obsiahnutá pôvodná náplň kontajnera. Materiál nové vnútorné nádoby u REKO IBC je certifikovaný pre styk s potravinami.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty