Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

IBC 600L 150/50 UN PLASTOVÁ PALETA VYMENITE klapkový KOHÚT DN 50 MM - TESNENIA PCP

IBC kontajnery Werit s objemom 650 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií. Výhoda plastové ... Prejsť na popis

Kód produktu: WE008

  217,10 € s DPH / ks 179,42 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 600 l
Šírka 800 mm
Výška 1 003 mm
Víko DIN 150 mm
Maximální objem 640 l
Uzávěr DIN 50 mm
Délka 1 200 mm
Hmotnost včetně víka 46 kg

IBC kontajnery Werit s objemom 650 litrov sú stohovateľné obaly s vnútornou nádobou z UV stabilizovaného vysokomolekulárneho polyetylénu HDPE, odolného voči väčšine chemikálií. Výhoda plastové palety sa prejavuje hlavne pri manipulácii a stáčaní koncentrovaných anorganických kyselín aj organických chemických prípravkov. UN certifikácia IBC kontajnerov zaisťuje bezpečnú prepravu nebezpečných látok podľa predpisov ADR, RID, IMDG. Manipulácia pomocou VZV vozíkov. Nové IBC sú vhodné pre styk s potravinami. Súčasťou IBC kontajnera je vonkajšia kostra z ušľachtilej ocele a plastová paleta odolná proti mechanickým a korozívnym vplyvom. Pomerne veľká variabilita príslušenstva umožňuje použitie IBC kontajnerov za rôznych prevádzkových podmienok. Všetky diely IBC kontajnera sú recyklovateľné a vymeniteľné, repasovanie vykonávame priamo v našom areáli.

 

Dôležité upozornenie:   Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty