Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

HDPE DÓZA 1600 ML BIELA UN 103/80 x 212 MM VRÁTANE VIEČKA A MEZIVÍČKA / 728KS PALETA

Dózy s UN certifikáciou o objeme 1600ml sú vhodné pre ľahkú manipuláciu a skladovanie sypkých materiálov alebo pastovitých hmôt v potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle alebo ... Prejsť na popis

Kód produktu: WO029

  1,29 € s DPH / ks 1,07 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 1,6 l
Výška 212 mm
Hĺbka 103 mm
Průměr hrdla 80 mm
UN 1H2 / X3.0 / S
Průměr dózy 103 mm
Délka 103 mm

Dózy s UN certifikáciou o objeme 1600ml sú vhodné pre ľahkú manipuláciu a skladovanie sypkých materiálov alebo pastovitých hmôt v potravinárskom, farmaceutickom, chemickom priemysle alebo drogistice. UN certifikácia podľa predpisov ADR, IMDG a IATA-DGR umožňuje plnenie nebezpečných látok.
Plastové dózy majú viečko opatrené poistkou, ktorá zabraňuje neoprávnenej manipulácii s obsahom. Dózy môžu vďaka UN certifikáciu s úspechom slúžiť aj ako vonkajší obal nebezpečné látky vyžadujúce zabalenie do dvoch obalov súčasne.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty