Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

LÁHEV HDPE 50 ML NATUR COLA, BEZ UZÁVERU

HDPE plastovej fľaše s objemom 50 ml sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok v potravinárskom, chemickom, drogistický alebo petrochemickom priemysle. Plastové fľaše sú ... Prejsť na popis

Kód produktu: LP035

  0,31 € s DPH / ks 0,26 € bez DPH / ks

ks Skladom

Parametry

Objem 0,05 l
Šírka 45 mm
Výška 65 mm
Hĺbka 45 mm
Délka 45 mm
Průměr 44 mm

HDPE plastovej fľaše s objemom 50 ml sú vhodné na skladovanie a prepravu kvapalných látok v potravinárskom, chemickom, drogistický alebo petrochemickom priemysle. Plastové fľaše sú vyrobené z HDPE (vysokohustotný polyetylén), certifikované pre styk s potravinami. Štandardne sú vyrábané v objeme: 50, 100, 200, 250, 500, 1000 a 2000 ml, s typom hrdla 28/400, 28/410 hrdlo na cola uzáver a iné. Plastové fľaše sú dodávané bez uzáveru, vhodný uzáver a prípadne ďalšie príslušenstvo nájdete v sekcii "Súvisiace produkty". K HDPE fľašiam ponúkame štandardné skrutkovacie uzávery bez / s poistkou originality, šestichodé, push-pull alebo odklápacie.

 

Dôležité upozornenie: Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu kalkulácie dopravy v prípade, že reálny objem objednaného tovaru nebude zodpovedať vyčíslenie ceny dopravy podľa e-shopu. V prípade zmien bude zákazník kontaktovaný. Ďakujeme za pochopenie.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Súvisiace produkty