Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z dôvodu nového e-shopu prosíme o Vašu novú registráciu.

POUŽITÉ Drevené palety EURO ROZMERU normalizovanú EPAL, IPKZ SVETLÉ I. KVALITY

Použitá drevená paleta EURO rozmere 120 x 80 cm typ EPAL riadiaci sa príslušnými normami vr. IPPC ošetrenie vo svetlom prevedení I. triedy. Reálna kvalita ... Prejsť na popis

Kód produktu: SRK008

  10,26 € s DPH / ks 8,48 € bez DPH / ks

ks Skladom

Použitá drevená paleta EURO rozmere 120 x 80 cm typ EPAL riadiaci sa príslušnými normami vr. IPPC ošetrenie vo svetlom prevedení I. triedy. Reálna kvalita paliet odpovedá fotografiám uvedeným na obrázkoch. Udávaná nosnosť paliet EPAL pri rovnomernom zaťažení ca 1500 kg, pri náhodnom rozloženie zaťaženia ca 1000 kg.
Jedná sa o použitú paletu, nie novú, nemožno teda palety vydať vrátane certifikátu z výroby.

 

Rozdiel medzi EURO paletami značenými EUR a EPAL

• Palety EUR sú normalizované podľa normy UIC 435-2. Táto norma ukladá výrobcom, ako majú byť palety konštruované, značené a tiež ako má byť vykonávaná kontrola. EUR palety sú štvorcestné nosiča o rozm. 1200 x 800 x 144 mm. Pretože drevo v dôsledku zosychanie zmenšuje svoje rozmery, rozmery paliet sa môžu nepatrne meniť v stanovených toleranciách.

• Výroba EPAL paliet sa riadi normami UIC 435-2 a 435-4 a odvodenú normou DIN EN 13698-1. V zásadných bodoch sa tieto normy od normy pre EUR palety nijako nelíši. Rozmery palety sú rovnaké, teda 800 mm x 1200 mm x 144 mm. EPAL paletu tvorí jedenásť dosiek, deväť drevených klátikov a 78 špeciálnych klincov s presne stanoveným rozmiestnením.

• Normy pre výrobu paliet EUR a EPAL sa rozchádza predovšetkým v označení jednotného loga EPAL na miesto eur.

 

Dostupnosť: aktuálne skladom!

v Sezemice Veská ca 200 kusov paliet, inak v externých skladoch

Aktuálna cena: 185, - Sk / ks bez DPH 21%.

Cena je platná do vypredania aktuálnych zásob v Sezemice Veská, cena je stanovená bez DPH 21% a dopravy - pri parite EXW Veská naše sklady.

Doprava vlastná alebo na Vašu žiadosť zaistíme podľa počtu paliet, ktorý potrebujete.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás